نوشته شده توسط : مازیار اعرابی

قابل توجه بانوان علاقمند به امر قضاوت در مسابقات کشوری؛

لطفا به مصوبات کمیته داوران که در ذیل آمده است توجه فرمایید و اعلام آمادگی خود را در خصوص مسابقات زیر ۱۸سال در استان گلستان و دسته یک کشوری در استان اردبیل تا تاریخ ۴مردادماه به نایب رییس انجمن (09123848574) اعلام نمایید.

لازم به ذکر اعلام آمادگی اولیه داوران برای قضاوت در طول سال به اطلاع کمیته داوران رسیده و این اعلام امادگی جهت گزینش نفرات فقط و فقط برای دو مسابقه زیر ۱۸سال بانوان در ۱۸ مرداد و دسته یک در ۲۶ مرداد است.

قابل توجه داوران بخش بانوان ؛

طبق دستورالعمل کمیته داوران، فقط داورانی حق شرکت در کادر داوران را دارند که در طول سال نسبت به تیمداری و مربیگری در مسابقات کشوری در هر رده سنی اقدام نکرده باشند.(درصورت عدم توجه و اعلام آمادگی مربیان ترتیب اثر داده نخواهد شد.)

معرفی داوران استانها به کمیته داوران در بخش بانوان فقط از طریق نایب رییس بانوان راگبی هر استان قابل قبول می باشد. اعلام آمادگی بصورت انفرادی و مستقیم از سوی داوران به هیچ عنوان ترتیب اثر داده نخواهد شد.

آمادگی جسمانی و فنی داوران در گزینش آنها برای مسابقات کشوری مورد توجه است که توسط کمیته های راگبی استانها مورد بررسی و اطلاع رسانی به کمیته داوران قرار میگیرد .

داورانی که برای اولین بار است قصد حضور در کادر داوران را دارند میبایست در مسابقات تگ داوری کنند بعد در مسابقات راگبی اعلام آمادگی کنند.

آخرین مهلت برای استانها جهت اعلام آمادگی داوران، ۱۵ روز قبل از مسابقات است لذا داوران هر استان میبایست زودتر به نایب رییس استان خود اعلام آمادگی کنند تا در لیست معرفی شده به کمیته داوران قرار گیرند.تاریخ انتشار : شنبه 31 تیر 1396 | نظرات
می توانید دیدگاه خود را بنویسید
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات